Tuote- ja ratkaisumyynti

Ville Ahokas
Myynnin johto, kaasunvalvonta, analysaattorit ja projektit

040 649 0667
ville.ahokas@beup.fi

Sami Lalu
Kenttälaitteet

040 554 3777
sami.lalu@beup.fi

Anu Kankaanpää
Kaikki tuotteet ja varaosat

(09) 417 48 545
040 507 8177
anu.kankaanpaa@beup.fi

Teemu Kampman
Kannettavat kaasuhälyttimet

040 643 0444
teemu.kampman@beup.fi

Jukka Pahkala
Virtausmittarit ja kenttälaitteet

045 354 5245
jukka.pahkala@beup.fi

Juha Sivonen
Poltinautomaatio

(09) 417 48 545
juha.sivonen@beup.fi

Kari Rinta
Projektit

(09) 417 48 500
0400 433 278
kari.rinta@beup.fi

Käyttöönotto ja huolto

Annika Lampinen
Kaasuhälyttimien huoltotilaukset

(09) 417 48 503
annika.lampinen@beup.fi

Anu Kankaanpää
Kaikki tuotteet ja varaosat

(09) 417 48 545
anu.kankaanpaa@beup.fi

Teemu Kampman
Kiinteät ja kannettavat kaasuhälyttimet

040 643 0444
teemu.kampman@beup.fi

Aki Björninen
Prosessianalysaattorit

(09) 417 48 545
beup@beup.fi

Jukka Pahkala
Energia- ja virtausmittaukset

(09) 417 48 545
beup@beup.fi

Yhteiset

Annika Lampinen
Tilaukset ja toimitukset

(09) 417 48 503
annika.lampinen@beup.fi

Annika Rinta
Taloushallinto

(09) 417 48 509
annika.rinta@beup.fi

Susanna Rinta
Toimitusjohtaja

041 433 1882
susanna.rinta@beup.fi

Beup Automation Oy

Puhelin: 09 417 4840
Telefax: 09 417 48560
Sähköposti: beup@beup.fi
Y-tunnus: 0549776-5

Postiosoite

PL 122
00811 Helsinki

Käyntiosoite

Insinöörinkatu 7 B
00880 Helsinki (Herttoniemi)

Yhteydenottolomake

Haluatko jättää tarjouspyynnön, antaa palautetta tai kysyä lisätietoja asiantuntijaltamme? Voit lähettää viestin myös lomakkeella!

Nimi*

Sähköposti*

Aihe

Viesti